\
 

Przejdz do galerii »

Firma Megamegafon serdecznie zachęca do tanecznego powitania nowego roku! Zapraszamy do klubu Magazyn w Kwidzynie. Świetnie dobrany repertuar muzyczny i pozytywna energia naszego dj, pozwolą Państwu spędzić tę szczególną noc w wyśmienitym nastroju. Rezerwacje 55/2797999 ... więcej »

Zapraszamy do Galerii zdjęć z Balu Mikołajkowego w którym firma Megamegafon brała czynny udział. Fotki w zakładce Galerie... więcej »

Jutro zagramy dla dzieci z Tęczowego Przedszkola. Za kilka dni fotki... zobaczycie jak nasze pociechy potrafią  się bawić!! więcej »

22

listopad 2012

Imprezy andrzejkowe

Niedługo Andrzejki!!! Bawią się wszyscy, nie tylko panowie obdarzeni tym greckim imieniem. Dj Daro zaprasza do klubu „Magazyn” w Kwidzynie. W piątek, 30 XI będzie przygrywał, rozbawiał i mixował najlepsze kawałki taneczne. Warto tam być! więcej »

22

listopad 2012

Co na stronie ?

Na naszej nowej stronie internetowej będziemy umieszczać ważne informacje z życia naszej firmy. Będziemy informować Państwa o aktualnych promocjach, ofercie oraz zamieszczać zdjęcia z prowadzonych przez nas imprez. Odwiedzajcie nas :) więcej »

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11) 12 «