\
 

Przejdz do galerii »

09

luty 2016

FORUM ŚLUBNE

   Dziękujemy za wspaniałe opinie naszych Par Młodych! Pozdrawiamy Was serdecznie!!      REFERENCJE WESELNE " WESELE Z KLASĄ " - CERTYFIKAT REFERENCJE  PIĘKNE CHWILE      więcej »

ZAPRASZAMY W NAJBLIŻSZY WEEKEND NA REGIONALNE TARGI ŚLUBNE W HALI CSB W ELBLĄGU. CZEKAMY NA NASZYM STOISKU, ZAPRASZAMY DO ROZMÓW, PYTAJCIE, TARGUJCIE!! W imieniu firmy TM Audio Projekt i serwisu „Wesele w Elblągu”, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Regionalnych... więcej »

12

styczeń 2016

TARGI ŚLUBNE 2016

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, iż coroczne targi ślubne organizowane w naszym mieście- już wkrótce!! Może to być doskonała okazja do poznania firm, usług czy osób, które zajmują się organizowaniem wesel. ZAPRASZAMY DO SPOTKANIA Z NAMI! Przy okazji pozdrawiamy przyjaciół z portalu... więcej »

24

grudzień 2015

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!!

NIECH ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA BĘDĄ CZASEM SPOKOJU I ODPOCZYNKU, RADOŚCI Z CHWIL SPĘDZONYCH Z NAJBLIŻSZYMI.  EKIPA MEGAMEGAFON  więcej »

10

paŸdziernik 2015

CERTYFIKAT !

Witamy wszystkich! Dzisiaj chcemy się wam pochwalić naszym nowym certyfikatem otrzymanym z portalu weselnego Wesele Z Klasą! Jest on potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy oraz jakości jaką oferujemy wszystkim naszym klientom! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas wszystkich naszych imprez i... więcej »

« 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 «