\
 

Przejdz do galerii »

Po raz kolejny mamy zaszczyt podziękować naszym klientom za miłe słowa, które dają nam energię do jeszcze lepszej pracy!  DZIĘKUJEMY !!   Forum Weselne   więcej »

Już 25 maja szykuje się nie lada gradka dla aktywnych osób. Na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się Ogólnopolski Dzień Golfa. Przez cały dzień będzie można się przekonać, że "Sport to zdrowie" http://www.sporttozdrowie.elblag.pl/Nasza firma jest jednym z Partnerów tej... więcej »

14

MEGAMEGAFON"- mega hałas, super dźwięk. Jak ostatnio przekonali się nasi klienci, dwa atrybuty, bez których nie ma mowy o udanej akcji promocyjnej! Może Twój produkt potrzebuje rozgłosu?? Naszymi klientami są ECF Elbląskie Centrum Finansowe, Meritum Bank, Get-in Bank, Yups, Planeta... więcej »

11

grudzień 2013

VIII TARGI ŚLUBNE...

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do spotkania na VIII Elbląskich Targach Ślubnych, które odbędą się 02.02.2014 ( niedziela ) w Hali MOS przy ulicy Kościuszki 77A w Elblągu. Znajdziecie nas na jednym z wielu stanowisk, które tego dnia będą przygotowane dla przyszłych... więcej »

07

Zapraszamy na szampańskie imprezy Sylwestrowe !  Dj Daro zaprasza do Restauracji Mamma Mia, była Restauracja Słowiańska. Szampańska zabawa gwarantowana, wyśmienite menu, alkohol w cenie bez ograniczeń, profesjonalna obsługa, muzyka - hity 2013 roku i minionych dekad, a to wszystko tylko... więcej »

« 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 «