\
 

Przejdz do galerii »

20

wrzesień 2013

Piszą o nas...

Energia i zapał, które towarzyszą nam każdego dnia wróciły do nas ze zdwojoną siłą!! Dziekujemy NASZYM KLIENTOM za bardzo miłe słowa! Miód na nasze dusze...  ... więcej »

09

sierpień 2013

Wesela, wesela...

Sezon Wesel w pełni ! Parom Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia i pomyślności !!  Poza nami kolejne Wesela, a w galerii zdjęć zamieszczamy kilka fotek z jednego z nich.   Zdjęcia wykonał nasz zaprzyjaźniony... więcej »

Dnia 8.06 odbył się wielce oczekiwany przez dzieci i rodziców Festyn Rodzinny pod nazwą "Festyn Piratów" w przedszkolu nr 29. Imprezę poprowadził muzycznie nasz prezenter dj Szupix, który wcielił się w rolę głównego Pirata!! Dla młodych... więcej »

Już po raz szósty Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu zorganizował, w ramach Dni Recyklingu, festyn dla rodzin.  Nasza firma zagwarantowała dobrą muzykę, nagłośnienie oraz  prowadzenie imprezy.   Od godziny 10 na Placu Kazimierza Jagiellończyka można było... więcej »

W dniu 18 maja 2013r. na Placu Kazimierza Jagiellończyka w godzinach 10.00-17.00 odbędą się VI Elbląskie Dni Recyklingu. Jak co roku, Elblążanie będą mogli przynieść ze sobą surowce wtórne, które zostaną wymienione na sadzonki drzew i krzewów oraz różnego rodzaju drobne upominki tj. kubki, torby,... więcej »

« 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 12 «