\
 Rabat na usługę muzyczną Dj na wesele . Sezon 2021 / 2022. Oferta ważna do 07.02.2021Hasło : Megamegafon więcej »

Miło nam poinformować Was, że jako jedyna firma muzyczna związana z branżą Weselną z Elbląga i okolic zostaliśmy laureatami nagrody!! Plebiscyt ORŁY wyłania najlepiej oceniane firmy z branży działające na terenie kraju. Cieszymy się i bardzo dziękujemy za wyróżnienie. Efekt systematycznej i... więcej »

22

Zapraszamy na nasze strony na Facebook i Instagram, tam na bieżąco świeże informacje.  więcej »

Przejdz do archiwum »

Kilka słów o nas ...

Firma MEGAMEGAFON została założona jesienią 2012 roku. Nazwa to synonim czegoś głośnego, zlepek słów „wielki” i „dźwięk”. MEGAMEGAFON to Grupa współpracujących Dj Wodzireji, Animatorek zabaw, Muzyków. 

Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną, animacyjną na Weselach, poprawinach i innych imprezach okolicznościowych. MEGAMEGAFON to przede wszystkim doświadczenie, które zdobyliśmy przez wiele lat prowadzenia imprez.

W ofercie Weselnej znajdą Państwo usługi doświadczonych dj, którzy w sposób humorystyczny i "ze smakiem" poprowadzą zabawy, konkursy, oczepiny.

Jeśli chcieliby Państwo na swoim weselu dodatkowo np. Akordeonistę lub saksofon, to w ofercie znajdą się profesjonalni muzycy.

Proponujemy również usługi animacyjne zabaw dla dzieci podczas wesela lub poprawin. 


 

Siedzibą firmy jest biuro mieszczące się przy ulicy Grunwaldzkiej 2 bud. B3 C, a usługa wykonywana w miejscu wskazanym przez klienta. Terenem naszego działania jest cały kraj.  Dj -e dysponują bogatym repertuarem muzycznym, prowadzą konkursy i zabawy z humorem i "smakiem". Na imprezy przywozimy wysokiej jakości sprzęt muzyczny renomowanych producentów np. Pioneer, Electro-Voice, Yamaha, Sennheiser, Shure, Reloop, Denon, Stage Line, Monacor, Soundcraft. W razie niespodziewanych awarii mamy zamienniki.

Specjalizujemy się w pracy na kilku płaszczyznach i jako firma usługowa zapewniamy:

- Nagłośnienie imprez okolicznościowych.
- Oświetlenie parkietu tanecznego, dekoracyjne oświetlenie sali. 
- Projekcje multimedialne. 
- Obsługę wydarzenia przez DJ Wodzireja , konferansjera, spikera sportowego. 
- Animatorzy zabaw dla dzieci. 
- Akordeon ( biesiada z gośćmi weselnymi ) i saksofon.  

 

Na tle konkurencji wyróżniamy się szerokim zakresem działania, dyspozycyjnością i elastycznością. Mamy wiedzę, doświadczenie i kontakty. Tworzymy zgrany zespół wspierających się dj - prezenterów muzycznych, ludzi z pasją, aby RAZEM budować nową jakość.