hamburger icon
close menu icon

Dariusz Brzozowski

image

DJ.Daro - Dariusz Brzozowski Dj Wodzirej, Konferansjer.  

DJ. Daro – Od wczesnych lat szkolnych interesowałem się muzyką, oglądanie stacji muzycznych MTV byłą niebywałą frajdą. Prawdziwą przygodę z dj’ką, rozpocząłem w 1994 roku, kiedy to pierwszy raz poprowadziłem imprezy wakacyjne. Współpraca ze starszymi kolegami z branży. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Dziesiątki zagranych imprez okolicznościowych, dyskoteki w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych, na które ściągało po 800osób…

W 2000 roku zostałem prezenterem Klubu Nocnego Tygrys w Elblągu, by w 2003r zostac również dj-em topowego Clubu w Kwidzynie „Piano Bar”. Tam też rezyduję do 2007roku. W 2005 roku wnosząc swoje doświadczenie doprowadziłem do stworzenia razem z CJ Henrym firmy H&D Music. Po kolejnych latach działania w branży muzycznej, w marcu 2012 roku nawiązuję współpracę z Klubem „MAGAZYN” z Kwidzyna.

W Listopadzie 2012 powstaje firma MEGAMEGAFON, organizująca imprezy okolicznościowe. W 2013 ukończony kurs spikerski. 2019 Kursy stowarzyszeń Dj Mix Club z zakresu Dj Wodzirej i Animator Imprez Okolicznościowych oraz Kurs Dj-a w Dj Promotion. Od 2012-2020 setki imprez okolicznościowych i weselnych. Aktualnie konsultant d/s imprez w MEGAMEGAFON.

Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia .

Dariusz Brzozowski

 

ZAPYTAJ O TERMINTa strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda