hamburger icon
close menu icon

Krzysztof Witkowski

image

DJ.Vive.K - W języku włoskim VIVE znaczy żyję – muzyka to moje życie.

Dj Wodzirej, Konferansjer. 

Pracę jako dj rozpocząłem w 1985 roku grając dyskotekę dla młodzieży w Klubie Pałacyk. W 1986 wygrałem konkurs dj miks organizowany przez Dom Kultury Światowid. Po wygranym konkursie otrzymałem propozycje grania w kilku dyskotekach w Elblągu Galeona, Pałacyk, Astoria, Buisness Club, Malibu.

Grając dyskoteki dostałem propozycję pracy w radiu Katolickim Bis w latach 1995 -1997. Pod koniec lat 90 zacząłem współpracowac z firmami Gastronomicznymi Celebra, Poliszynel w zakresie imprez okolicznościowych oczywiscie w dalszym ciągu grałem dyskoteki do 2008 w Polsce.

W latach 2016 -2019 imprezy w Włoskich Klubach. Od kilku lat współpracuję z firmą muzyczną MEGAMEGAFON i Dj DARO prowadząc imprezy okolicznościowe. Ukończony kurs Dj-a w Dj Promotion, kurs Dj Wodzirej i Animator imprez okolicznościowych. Ulubiona muzyka z lat 80 90 i muzyka klubowa.

Każda impreza jest przygotowywana muzycznie pod katem zamawiającego .

Zapraszam!!

 

ZAPYTAJ O TERMINTa strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda