hamburger icon
close menu icon

Paweł Marchel

image

DJ. Paweł Marchel - Dj Wodzirej, Wokalista

Kilka imprez i podpatrywanie brata w roli DJ’a (DJ Marszel z MEGAMEGAFON) spowodowały, że także postanowiłem zająć się umilaniem ludziom świętowania. Od 2014 roku, kiedy skończyłem 18 lat, zacząłem prowadzenie pierwszych imprez. Zaczęło się od mniejszych imprez okolicznościowych, później wesela i studniówki i tak przygoda ta trwa do dzisiaj.

Oprócz korzystania z oryginalnych piosenek wykonawców mogę także zaproponować swój własny wokal. Przygodę ze śpiewem zacząłem w gimnazjum. Pierwsze sukcesy w konkursach szkolnych sprawiły, że zacząłem intensywniej rozwijać swoją pasję. Przez kilka lat byłem członkiem dobrze znanego elbląskiej publiczności zespołu „Szalone Małolaty”. Indywidualnie zdobywałem takie nagrody jak :
3 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?

Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN.
Od kilku lat mogą mnie Państwo usłyszeć np. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu.
Jeżeli oczekują Państwo dobrze poprowadzonej imprezy w rytmach muzyki tanecznej, z zabawami i z wokalem na żywo to zapraszam! 

ZAPYTAJ O TERMINTa strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda